Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook Dell 3573 Quad Core N5000/4GB/500GB/15.6" HD LED/Black/Win10
 
Шифра: 798
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

ACER ES1-331-C5D0,
13.3'', Ultra Slim,
Intel® Celeron Quad-coreCore N3160,
Intel HD, 2GB DDR3,
eMMC 32GB,
2xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0),
Card Reader, Camera,
HDMI, Ethernet, BT,
Windows 10
Цена: 16,990  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани