Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook ASUS X543UA-DM1761 ( GRAY )
 
15,990  Ден
Шифра: 361
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

ASUS X543UA-DM1761 ( GRAY ) - Intel® Pentium® N4417U Processor
(2M Cache up to 2.3 GHz)
• 4GB DDR4 2400MHz (on-board)
• 256GB SSD
• Intel UHD Graphics 600
• W/O ODD
• BT4.0
• 3xUSB (2x2.0 1x3.0);
• VGA WebCam
• HDMI
• 2kg
• no LAN
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion
• 15.6" FULLHD LED (1920x1080) non-glare    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани