Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Procesor G5400 Coffee Lake Dual Core 3.7GHz LGA 1151 4MB BOX
 
3,990  Ден
Шифра: 197
Бренд: .
Гаранција: 36  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Intel Pentium G5400 3.7GHz, Box, Core Coffee Lake, 2 Cores, 4 Threads, 4MB Cache, Socket 1151, BX80684G5400    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани